Ako vybrať správnu sadzbu?

Sadzbu si volíte už pri zhotovovaní elektrickej prípojky.

Vybrať správnu sadzbu spotreby elektrickej energie je náročné, avšak výber tej správnej sadzby je predpokladom na to aby ste neplatili nič navyše.

8 typov sadzieb:

DD1 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu denne, nevyužívajú ju na elektrické vykurovanie ani na ohrev teplej vody a ich ročná spotreba je nižšia ako 1250 kWh.

DD2 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu denne, nevyužívajú ju na elektrické vykurovanie ani na ohrev teplej vody a ich ročná spotreba je vyššia ako 1250 kWh.

DD3 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu prevažne v nočných hodinách, t.j. od 20:00 do 08:00 hod.

DD4 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu denne, nevyužívajú ju na elektrické vykurovanie, ale používajú ju na ohrev teplej vody.

DD5 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu denne a používajú ju aj na priamovýhrevné elektrické vykurovanie.

DD6 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu denne a používajú ju aj na elektrické vykurovanie prostredníctvom tepelného čerpadla.

DD7 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu prevažne počas víkendov.

DD8 - je vhodná pre odberateľov, ktorí využívajú elektrickú energiu denne a používajú ju aj na akumulačné elektrické vykurovanie.

 

S výberom tej správnej sadzby pre Vás, Vám radi pomôžeme.

Pridať nový komentár

Zjednodušte si vybavenie elektrickej prípojky Kontaktujte nás